3 najlepsze kredyty hipoteczne
Polecamy wypełnić wszystkie 3 wnioski

Millenium

Millenium

Kredyt Mieszkaniowy Millennium to: finansowanie do 100% wartości nieruchomości, marża już od 0,99%, niski poziom opłat i prowizji, korzystny okres kredytowania - do 35 lat oraz akceptacja wielu różnych źródeł dochodu.


zobacz ofertę
Alior Bank

Alior Bank

Korzystając z kredytu hipotecznego Alior Bank klienci mogą liczyć na decyzję kredytową w 1 dzień, prowizję od zera złotych, ratę od 635 zł za każde 100 000 zł kredytu. Bank gwarantuje również możliwość zawieszenia kapitału do 6...


zobacz ofertę
Open Finance

Open Finance

Kredyt hipoteczny w Open Finance to: optymalna oferta kredytowa wybrana z porównania 21 banków, niskie raty i atrakcyjne oprocentowanie oraz pomoc w załatwieniu formalności.


zobacz ofertę

Kredyt hipoteczny

Kredyt Hipoteczny Kalkulator - Kalkulator Kredytu Hipotecznego. Sprawdź najtańsze oferty kredytu hipotecznego na zakup mieszkania.
Bez zaświadczeń Banki zobowiązane są do badania zdolności kredytowej klientów, jednak i w tej części wprowadziły uproszczone zasady. Wystarczy: - wyciąg bankowy potwierdzający wpływy z 3 miesięcy, - umowy potwierdzający dochody, - podsumowanie książki przychodów i rozchodów, oraz wyciągi bankowe potwierdzające opłaty podatków i ZUS z ostatnich 3 miesięcy aby Bank mógł określić zdolność. kredytową. Dokumenty te można przekazać drogą elektroniczną. Historia kredytowa jest ważna Klient spłacający swoje kredyty w terminie może liczyć na dodatkowe obniżenie oprocentowania. Kredyty oprocentowane są od 3, 99%, a okres spłaty to nawet 5 lat.
W obecnych czasach ogromnie trudno jest uzyskać kredyt hipoteczny. Dzieje się tak, dlatego, że kryzys światowy nauczył banki ostrożności, co skutkuje faktem, iż wiele osób nie posiada zdolności kredytowej. Kredyt hipoteczny, choć bywa bardzo pożądany przez wielu ludzi, jest niezwykle trudny do zdobycia z kilku powodów. Przede wszystkim pensje są niskie, zaś zdolność kredytowa wymaga sporej kwoty comiesięcznych dochodów, żeby można było go uzyskać. Drugą „bolączką" potencjalnych kredytobiorców jest umowa o pracę. Największe szanse na uzyskanie kredytu mają osoby, które posiadają umowę na czas nieokreślony. W czasach, kiedy tak wiele osób pracuje wyłącznie na umowy czasowe lub w ogóle na umowy - zlecenie, osób, do których uśmiechnie się szczęście i będą mogli za kredyt hipoteczny zakupić własny dom czy mieszkanie, jest niezwykle mało. Sporo ludzi kombinuje, jak może i na jakiś czas podpisują umowy na czas nieokreślony, by można było uzyskać kredyt. Uczciwość i rzetelność w spłacaniu i posiadanie umowy na czas nieokreślony, nie idzie ze sobą w parze, jednak czas nieokreślony i kredyt idą ze sobą w parze. Takie zasady z natury krzywdzą pozostałych chętnych na kredyt hipoteczny.

Kalkulator kredytu hipotecznego

Na szczęście, obecnie to banki zabiegają o klienta. Wystarczy wniosek internetowy Kredyt na telefon to sztandarowa oferta banków, które w sposób elastyczny podchodzą do potrzeb klienta. Klient rejestruje się na stronie internetowej banku, a pracownik oddzwania. Ustala się wysokość kredytu, okres spłaty a weryfikacją jest wpłata 1 gr na konto wskazane przez bank. Umowę kredytową dostarcza kurier lub klient podpisuje ją w oddziale banku.